Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja

Splošno
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Matjaž Goličnik
  • član Marko Atelšek
  • član Ivan Kramer
  • član Dejan Ugovšek
  • član Drago Poličnik

Mandatno obdobje 2014 do 2018

25.04.2017 ob 19.00
01.03.2017
14.09.2016
31.05.2016
07.04.2016
22.03.2016
25.11.2015
23.04.2015
29.01.2015
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?